•  
  •  
  • Home
  • /Школа Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету, Матері Церкви (Школа Марії), ШХЖіЄ

Школа Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету, Матері Церкви (Школа Марії), ШХЖіЄ

Школа Християнського Життя і ЄвангелізаціїШкола Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету, Матері Церкви (Школа Марії) – це:
–    Місце особистої зустрічі з Богом;
–    Постійна духовна формація;
–    Школа життя в спільноті;
–    Школа служіння;
–    Духовна сім’я;
–    Просто час великого благословення та радості перебування разом.
Школа прагне формувати зрілих християн, готових брати на себе відповідальність за Церкву ХХІ ст.
Засновником і директором Школи Марії є о. Петро Куркевич.
Формація у Школі триває шість років. Кожен рік складається з чотирьох сесій: влітку – двотижневої і трьох вікендових – восени, взимку та весною.
Перші роки формації мають на меті допровадити учасників до зрілої віри, наступні допомагають віднайти своє місце в Церкві та розпочати дорогу служіння. Останній рік формації присвячений внутрішньому життю – поглибленню стосунків із Богом.
Розпорядок дня кожної сесії Школи включає: конференції, внутрішню молитву, молитву прославлення та вільний час, який передбачає можливості приступити до сповіді, скористатись з молитви заступництва, випити чаю, відпочити… Крім того, учасники зустрічаються на спільних трапезах та в малих групах ділення. У центрі дня – Свята Літургія.

ШКОЛА: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ


Школа Марії народилася з вікендових реколекційних зустрічей, які відбувалися при монастирі отців капуцинів в м. Красилові (Хмельницька обл.) у реколекційному домі св. Отця Піо. Зустрічі включали в себе конференції, Літургію та молитви. Починаючи з січня 1997 р. такі зустрічі стали регулярними, а кількість бажаючих взяти в них участь зростала. Приїжджали постійні учасники й нові. Так виникла потреба розділити їх усіх на окремі рівні. Тож для тих, хто приїхав уперше, проводили навчання євангелізаційного характеру, а ті, хто були раніше, мали нагоду продовжити подальшу духовну формацію. Так виникла Школа Християнського Життя і Євангелізації. З часом Школа розширювалася географічно і засновувала свої філії в різних куточках України, а згодом і за кордоном. На даний час Школа налічує 16 філій в Україні і 26 за її межами (Білорусь, Польща, Болгарія, Чехія, Литва, Латвія, Австрія, Ірландія, Англія, Німеччина, Естонія та ін.).
Львівська філія Школи Марії заснована в березні 2008 р. З благословення архиєпископа Ігоря Возняка Школа відбувається в приміщенні Українського Католицького Університету.
Відповідальним священиком за Школу у Львові є о. д.-р. Юрій Щурко (керівник духовно-пасторального відділу УКУ).
Організацією сесій займаються випускники Школи та лідери львівських спільнот, таких як: «Благословення» (парафія Свв. Володимира і Ольги), «Живий вогонь» (парафія св. Антонія), «Тавор» (парафія Преображення ГНІХ), «Агапе» (парафія Пресвятої Євхаристії).
Після закінчення Школи учасники запрошені до Койнонії – спільноти служителів-випускників. З’їзди Койнонії відбуваються двічі на рік, де “школярі” продовжують свою формаційну дорогу.


Учасники Школи Марії мають можливість долучитися до справ, які розпочала і веде Школа.
А саме:
•    Річна Міжнародна Місійна Школа;
•    Регулярні молодіжні реколекції (програма яких розрахована на 3 роки);
•    Тематичні семінари та конференції;
•    Зїзди духовенства;
•    Реколекції для подружніх пар;
•    З’їзди християнських музикантів;
•    “FIRE” (Вогонь) – Всеукраїнський з’їзд спільнот руху Віднови у Святому Дусі;
•    Реабілітаційні центри для наркоманів і алкозалежних;
•    Via Dolorosa (молитовний рух учасників Школи).


⇒ ПРОЧИТАТИ АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД ШКОЛИ МАРІЇ МОЖНА ТУТ ⇐


Дізнатися більше або зареєструватися на Школу можна

за телефоном: 098-801-72-12 (Любчик, Олеся, Іра)

E-mail: schoolmary.lviv@gmail.com