•  
  •  
  • Home
  • /Новини
  • /Радіо Марія – ШХЖіЄ з отцем Петром КУРКЕВИЧЕМ.
Радіо Марія – ШХЖіЄ з отцем Петром КУРКЕВИЧЕМ.

Радіо Марія – ШХЖіЄ з отцем Петром КУРКЕВИЧЕМ.

 

В ефірі Радіо Марія ЩОСЕРЕДИ о 21:00 маємо можливість слухати радіопередачу: Школа Християнського Життя і Євангелізації святої Марії з Назарету Матері Церкви з отцем Петром КУРКЕВИЧЕМ.

А зараз до Вашої уваги пропонуємо прослухати всі його 9 передач.

1. о. Петро Куркевич – У своїй школі намагаюся спростувати численні стереотипи.

2. о. Петро Куркевич – Фундаментом звільнення від гріхів є прощення.

3. о. Петро Куркевич – Метаноя буває частковою.

4. о. Петро Куркевич – Дари від Святого Духа річ делікатна.

5. о. Петро Куркевич – Перешкоди під час молитви.

6. о. Петро Куркевич – Ми маємо постійно укріплювати свій духовний захист.

7. о. Петро Куркевич – Марія може багато чому нас навчити нас.

8. о. Петро Куркевич – Ми нікчеми, але в Бозі здатні на все.

9. о. Петро Куркевич – Бог співпереживає з нами наші страждання.

One thought on “Радіо Марія – ШХЖіЄ з отцем Петром КУРКЕВИЧЕМ.

  1. ХРИСТОС ВОСКРЕС!Шановний п.Сергію та улюблений отче Петрику (як ви себе з гумором інколи називаєте).Школа Євангелізації – це щось надзвичайне,я думала,що така любов,увага та доброзичливість до особи бувають в кіно чи може у баптистів,а ні є вони і у християн виявляється.Щоразу перебуваючи у школі я потрапляю у рай.Перші два дні-радість,а останній день-сльози,бо сумно припиняти реколекції,а тоді довге чекання на наступну школу.Те,що ви,проваджені Духом Святим робите для людей,які лише вважали себе християнами,а насправді такими не були – це щось неймовірне.Відчуття вивернутої душі,без утаювання відкритої на Бога,відчуття поряд себе Ісуса,який від тепер і назавжди не відпустить моєї руки і не залишить мене ніколи,відчуття провадженості Духом Святим,допомога в оминанні життєвих помилок і на клітинному рівні вирізняння зла,в яких би обгортках доброчинності воно б не було загорнуте.
    Дякую Ісусу за такого чудового капуцина о.Петрика за професійного ведучого радіо,який змістовно дозволяє відкрити пвдняту тему.Я та думаю і багато слухачів мене підтримають,хочемо подякувати за ваші недоспані ночі,недодивлені футбольні матчі,недовгі гостювання у своїх рідних і все заради того щоб люди мали можливість послухати про Бога,відчути Його присутність,навернутись та зміцнитись у вірі.Слава Богу!за все і велика подяка вам за вашу нелегку але таку важливу працю!Воістину Воскрес!2.04.16 р.Б. з повагою Надія

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*