•  
  •  

Служіння пасивної євангелізації

Модератор з питань пасивної євангелізації – Галина Квартюк (тел.0937074488)

s9kZoOBnYh4Дане служіння включає в себе:

  • Книжкове служіння
  • Творче служіння
  • Мультимедія

Книжкове служіння передбачає організацію роботи і функціонування діяльності книжкового магазину, розповсюдження літератури на спільноті, парафії, школі та інших парафіях. В компетенцію цього служіння входить також формування спільнотної бібліотеки. В межах спільноти дане служіння займається редагуванням, перекладом та поширенням необхідних матеріалів.

У рамках творчого служіння відбувається розробка і  виготовлення різноманітної продукції євангелізаційного змісту, обкладинок для духовних книжок,  збір з Інтернету євангелізаційного матеріалу: фільми, ролики, картинки, демотиватори та ін.,  а також виготовлення євангелізаційних і просвітницьких буклетів (проти окультизму, магії, абортів..), роздрук книжок, дисків з радіопередачами, виготовлення і розповсюдження християнської атрибутики, плакатів, листівок, демотиваторів.

Мультимедія служіння є відповідальним за відео зйомку, обробку записаної інформації та виготовлення дисків, а також за виготовлення і демонстрацію слайдів, фільмів та роликів на загальних зустрічах спільноти, Альфі, святкуваннях, різноманітних євангелізаціях. Це служіння є відповідальним за комп’ютер, проектор, камеру.