•  
  •  

Молодіжне служіння

Модератор з питань молодіжного служіння – Олег Андрушків (тел.0632604770)

sluzhinnya-molodizne

Дане служіння включає в себе такі заходи:

  • Молодіжні зустрічі
  • Театральне служіння
  • Школа танців (звичайних і прославлення)
  • Молодіжна євангелізація
  • Спорт для чоловіків

Молодіжні зустрічі включають в себе проведення щотижневих зустрічей молоді, де можуть відбуватися молодіжна Альфа, інтеграційні ігри, групки, молитва танцями, молитва прослави, дискотека тощо.

В театральне служіння входить театральний супровід різноманітних євангелізаційних заходів, таких як: Курс «Альфа», ШХЖіЄ, молодіжних, вуличних євангелізацій і місійних виїздів, а також підготовка номерів на різноманітні спільнотні святкування та проведення флеш-мобів. Театральне служіння може також презентувати вистави  чи  пантоміми на загальних зустрічах спільноти або проводити окремі великі вистави, на які буде запрошувати всіх бажаючих. В театральне служіння входить організація і проведення різдвяних вертепів.sluzhinnya-teatralne

В служіння школи танців входить пошук, розробка і вивчення різноманітних танців прославлення та інтеграційних танців, а також їх представлення на зустрічах та святкуваннях спільноти, євангелізаційних заходах,  молодіжних християнських дискотеках, які організовує спільнота. В компетенцію цього служіння входить також розробка і проведення заходів (реколекцій) внутрішнього зцілення і звільнення через творчість. Окрім танців прославлення це служіння включає також вивчення звичайних танців з метою їх популяризації на молодіжних дискотеках.

Заходи молодіжної євангелізації спрямовані на проповідування Євангелія в школах, технікумах, університетах, гуртожитках та інших середовищах молоді.

Спорт для чоловіків передбачає кожного тижня організовувати спортивні заходи для чоловіків (волейбол, теніс), а літом поїздки в гори, на море, на байдарки, велопоїздки…sluzhinnya-molodizne (2)