•  
  •  

Малі групки

mali grupkyМала група ділення є оптимальним інструментом для побудови глибоких міжособистісних відносин. Малу групу очолює аніматор, котрий є відповідальним за її належне функціонування Мала група ділення—це утворення із 8-12 чоловік на чолі з аніматором. Завдяки малій групі виникають глибокі міжособистісні взаємовідносини між людьми, практично втілюються євангельські принципи відносин між християнами, а також відбувається ефективне передаваннявіри. В малу групу мають входити люди однакової вікової категорії та  духовного досвіду. Всі малі групи однакової вікової категорії зі всіх вечерників утворюють пастерат. Якщо таких груп є більше 12, то формуються два пасторати однакової вікової категорії. На чолі пастерату стоїть відповідальний за пастерат. Відповідальний за пастерське служіння у вечернику має також бути і відповідальним за пастерат. Всі пастерати утворюють підрозділ спільноти з питань малих групок, який очолює модератор. Всі пасторати проводять свої зустрічі кожен другий тиждень місяця. Всі відповідальні за пасторати зустрічаються з модератором кожен третій тиждень місяця. Матеріали для групок розробляють лідери пастератів, беручи за основу пропозиції, дані модератором з питань групок, і загальні принципи розвитку групок у спільноті.

Мала група має декілька завдань:

1. Щире ділення.

UxeQZpX9loIhpBb77Q1Bqg

 

 

 

 

 

 

 

2. Спільна молитва. Навчитися спільно молитися (навіть по телефону через смс) за потреби один одного і за спільноту загалом.

3. Практична допомога. Навчитися практично допомагати один одному

4. Спільне святкування і відпочинок. Один раз на два місяці має бути проведена спільна святкова групка з іншою групкою, а один раз на два місяці—внутрішня святкова групка.

hTpBGi5AVcs

D4FAJBgWqIk

 

 

 

 

 

 

 

5. Спільне служіння.

6. Спільне навчання. Біблійна формація і вивчення життя святих.

7. Взаємне виховання.

8. Спільна євангелізація. Це може бути: вулична євангелізація, євангелізація в лікарнях, сиротинцях, по домах,…

Структура зустрічей в малихгрупах:

1 тиждень 2 тиждень 3 тиждень 4 тиждень 5 тиждень (якщо є)
1.Молитва 2.Ділення 3.Вивчення Божого Слова 4.Молитва в намірах спільноти 1.Молитва 2.Ділення 3.Ділення по життю святого чи обявленню Марії 4.Молитва в намірах спільноти 1.Молитва 2.Глибоке ділення своїм життям 3.Заступницька молитва один за одного 4.Молитва внамірах спільноти 1. Святкова групка (об’єднуються дві групки. 1 раз на 2 місяці) 2. Святкова групка (без об’єднання з іншими). 3.Молитва в намірах спільноти 1. Виїздна у самітнення 2.Молитва в намірах спільноти

Підрозділи з питань групок:

1) Загальний пастерат. Завдання:   Розподіл по групках, переформування групок, створення списків групок і їх аніматорів, а також часу і  місця проведення звичайних зустрічей групок і нестандартних, розгляд питання щодо переведення із однієї групки в іншу, вирішення проблем, які існують в групках, забезпечення їх матеріалами, домашніми завданнями і місцем проведення, координація діяльності.

2) Пастерат юнацької (студентської) молоді ( до 25 р)      

3) Пастерат старшої молоді(25р.-40 р)      

4) Пастерат середнього віку (40р.-50р.)      

5) Пастерат   старшого віку (50р. і далі)  

 6) Пастерат подружніх пар