•  
  •  
  • Home
  • /Спільнота «Благословення»

Спільнота «Благословення»

Спільнота віднови у Святому Дусі УГКЦ «Благословення»

спільнота УГКЦ благословення

Спільнота «Благословення» – є спільнотою Української Греко-Католицької Церкви і відчуває свою приналежність до Руху Віднови у Святому Дусі в Католицькій Церкві. Спільнота складається з осіб, які хочуть у своєму житті за прикладом Марії та святих мати глибокі і живі відносини любові з Богом та один з одним, будучи послушними волі Небесного Отця, наслідуючи Ісуса Христа та прагнучи ведення  Духа Святого.

Спільнота «Благословення» бере свій початок з весни 2007 року, проводячи свої зустрічі при парафії святих Володимира і Ольги з благословення пароха о. Богдана Чабана.

Започаткував спільноту Орест Григорчак, який зараз є її лідером, разом із деякими членами католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Живий вогонь». Вони спільно розпочали проводити євангелізацію, беручи за основу “Курс Альфа”, по закінченні якого сформувалася група з 10-15 людей, у якої виникло бажання продовжувати молитовні і формаційні зустрічі.

На даний час спільнота «Благословення» проводить свої зустрічі двічі на тиждень, а також практикує спільні Літургії, які служить духівник спільноти о. Богдан Калатин. На першій зустрічі є спільна молитва прославлення і навчання на різні теми, що стосуються духовного життя. Наступна зустріч – ділення у малих групах, на яких відбувається ділення духовним досвідом та переживаннями за прожитий тиждень, а також вивчення Слова Божого.

Спільнота «Благословення» займається євангелізаційною діяльністю, однією з форм якої є проведення курсу “РУАХ”, організацією вертепу, проголошення  Доброї Новини на вулицях, в магазинах, ресторанах  і т.д. Спільнота  бере також активну участь у організації і проведенні Школи Християнського Життя і Євангелізації (ШХЖіЄ).

Спільнота «Благословення» сповідує і живе наступними цінностями:

– Життя таїнствами: якомога частіша участь у Святій Літургії, хоча б раз на місяць Сповідь.

– Щоденна особиста молитва.

– Щоденне читання і розважання над Святим Письмом.

– Глибше пізнання навчання Католицької Церкви.

– Прагнення до побудови глибоких відносин з братами і сестрами у спільноті.

– Готовність до служіння (кожен член спільноти заохочується до того, щоб взяти на себе якесь служіння у спільноті: ведення молитви, спів, проведення малих груп, розробка і оформлення різноманітних буклетів, організація бібліотеки спільноти та ін.).

– Євангелізаційна активність: проведення різних заходів, спрямованих на поширення Доброї Новини і християнських цінностей, а також співпраця з іншими спільнотами.

– Духовна формація (більшість членів спільноти отримують духовну формацію у Школі Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету Матері Церкви, а також через інші реколекційні науки).


Зустрічі спільноти

Спільнота «Благословення» поділяється на 5 вечерників, в яких відбуваються загальні зустрічі. Вечерник у Святому Письмі – це місце де зібрались апостоли, щоб спільно молитись та очікувати на прихід Святого Духа.

1. Вечерник при Українському Католицькому Університеті. Зустрічі відбуваються щонеділі о 17.00 в приміщенні каплиці УКУ за адресою: вул. Іл. Свєнціцького, 17. Лідер спільноти: Орест Григорчак – (093) 707-45-30

2. Вечерник при храмі Пресвятої Богородиці – Володарки України. Зустрічі відбуваються щочетверга о 19.00 в приміщенні храму, за адресою: вул. Новознесенська, 34. Лідер вечерника: Ярослав Іваняк — (067) 948-15-46

3. Молодіжний вечерник. Зустрічі відбуваються щонеділі о 18.00 в актовому залі цокольного приміщення храму Свв. Володимира і Ольги за адресою: вул. В. Симоненка, 5а. Лідер вечерника: Олег Андрушків – (063) 260-47-70

4. Вечерник подружнього спрямування. Зустрічі відбуваються щовівторка о 19.00 в актовому залі цокольного приміщення храму Свв. Володимира та Ольги, за адресою: вул. В. Симоненка, 5а. Лідер вечерника: Олег Христина — (067) 312-72-36

5. Вечерник при храмі святої Софії. Зустрічі відбуваються щовівторка о 19.00 в приміщенні храму за адресою: вул. Івана Франка, 121-а. Лідер вечерника: Ігор Бабак — (050) 317-50-35

План зустрічей спільноти зазвичай має наступний вигляд:
– спільна молитва прослави, подяки і прохання, яка супроводжується духовними піснями;
– навчання на одну із Біблійних тем або інших тем, що стосуються християнського життя.

Запрошуємо на наші зустрічі і заходи всіх, хто хоче глибше пізнати Бога, Його любов, ніжність, теплоту, знайти відповіді на питання, які можливо вже давно хвилюють, хто бажає разом із братами і сестрами во Христі спілкуватися на християнські теми, ділитися досвідом чи просто проводити час в атмосфері розуміння і прийняття, даруючи любов один одному.