•  
 •  

Паломництво до Меджугор`я 3-10 травня 2016

                                                                

m1

Запрошуємо в паломництво до Меджугор`я

з 3 по 10 травня
(+ Сараєво, Мостар та Будапешт)
 Паралельно для бажаючих відбуватиметься міжнародний семінар для медичних працівників.

(медики, бажаючі взяти участь в семінарі будуть мати паралельну програму, яка виділена нижче зеленим кольором)

Тема реколекцій: “Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!” (Лк. 6:36). Духовне відновлення душі і тіла.

емблемаЗаписа за телефонами:

093 23 58 527

098 94 30 438

Вартість 190  

Увага! Від 10% до 15% від вартості скеровується на благочинність та євангелізацію
Тернопіль – Львів – Стрий (забезпечуємо доїзд з Івано-Франківська) – Мукачево – Сараєво (1 день) – Меджугор’є (4 дні, 4 ночі) – Будапешт (1 день) – Мукачево – Стрий (забезпечуємо доїзд в Івано-Франківськ) – Львів – Тернопіль

Програма паломництва:
1 день, 03 травня 2016 р. Б., (вівторок).
Виїзд з Тернополя в 08.30 (від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиціі), зі Львова в 11.00 (від Ашану), зі Стрия в 12.00 (заправка ОККО біля кільця), з Мукачева в 15.30 (заправка ОККО на вул. Об’їзній). Проходження україно-угорського кордону. Переїзд до Сараєва.
Сараєво
                              Сараєво
2 день, 04 травня 2016 р. Б., (середа). Прибуття до міста Сараєво – столиці Боснії і Герцеговини.
Екскурсія Старим містом з екскурсоводом. Вільний час для знайомства з містом / відвідування бальнеологічного курорту Ілідже.
Сараєво – столиця Боснії та Герцеговини. Ця столиця відома своїм традиційним релігійним різноманіттям. Шумне та колоритне, одночасно східне і західне місто, часто назване європейським Єрусалимом. Вузькі вулички старого турецького міста обрамляють традиційні боснійські будинки з дахами із червоної черепиці, в різних куточках видніються мінарети, а на задньому фоні велично завмерли зелені схили Динарських Альп. В самому центрі Старого міста ми відвідаємо чудову Римо-католицьку Катедру Серця Ісусового.
Також в самому центрі міста Ви зможете насолодитися смачною багатонаціональною боснійською кухнею в одному із затишних і недорогих ресторанів.
На захід від Сараєва за 10 км. розмістився відомий бальнеологічний курорт Ілідже. Він розміщений в чудовій гірській долині, сформованій рікою Босна та її притоками, на висоті 500 метрів над рівнем моря. Курорт та його околиці вирізняються винятковою чистотою повітря та насиченістю різного роду солями. Гарячі джерела Іліджі використовуються для лікувальних цілей ще з давніх часів.
Показання: захворювання органів опорно-рухового апарату та нервової системи, гінекологічні захворювання, деякі захворювання шкіри, а також захворювання верхніх дихальних шляхів.
7176651690_fca19f7057_b
                               Мостар
Переїзд до Мостару. Прогулянка в Мостарі.
Мостар  – одне з найрізноманітніших в етнічному плані міст Боснії та Герцеговини, воно розмістилося по обидва боки неймовірно красивої річки Неретви. Дві частини Мостару – хорватську (християнську) та боснійську (мусульманську) – з’єднує знаменитий Старий міст побудований у 1560-х роках, який занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Переїзд до Меджугор’є. Поселення в готель/пансіон. Ночівля в готелі.
3 день, 05 травня 2016 р. Б., (четвер). Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо.Сніданок. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
Програма для медпрацівників:
09.00 Ранішня молитва, лекції, свідоцтва.
14.00 Молитва на горі Кріжевац.
17.00 Вечірня молитовна програма: вервиця, Служба Божа, Поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
100_2960
                     Вечірня програма
4 день, 06 травня 2016 р. Б., (п’ятниця). Хресна Дорога на горі Кріжевац. Сніданок (піст на хлібі і воді). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів. Обід (піст на хлібі і воді). Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних  місць, про які повідомимо додатково.
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
Програма для медпрацівників:
08.00 Молитва на горі об’явлень.
11.00 Лекція, свідчення.
12.00 Поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах у тиші.
15.00 Лекції, свідчення.
17.00 Вечірня молитовна програма: вервиця, Служба Божа, Поклоніння Хресту Господньому.
Medjugorje_UPLOAD
                       гора Подбрдо
5 день, 07 травня 2016 р. Б., (субота). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Обід. Екскурсія до водоспаду Кравіце. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
Програма для медпрацівників:
09.00 Молитва.
09.30 Лекція.
10.30 Свідчення учасників.
12.00 Заключна Служба Божа.
64873872.wKvNjYgx.04082006017
                Гора Хреста – Кріжевац
6 день, 08 травня 2016 р. Б., (неділя). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Поклоніння Хресту / вервиця.
22:00 – Переїзд до Будапешту.
medjugorje10a
                     замок Ненсі і Патріка

Будапешт 
7 день, 09 травня 2016 р. Б., (понеділок). Прибуття в весняний Будапешт (зупинка 9 год.).
Свята Літургія в Базиліці Святого Іштвана та можливість прикластися до мощей цього великого святого Угорщини.
Оглядова екскурсія Будапештом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Вільний час.
Пропонуємо відвідати термальні купальні “Сечені” (15€) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна із перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води – 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.
Також ви можете відвідати найстаріший зоопарк Європи (6 €).
Переїзд на Україну.
hungary_budapest_parliament_architecture_28487_2560x160011

 Будапешт

8 день, 10 травня 2016 р. Б., (вівторок). Повернення на Україну (у Львів орієнтовно в 12.00).

Вартість 190 €!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід священика і керівника групи;
 • проживання в готелях/пансіонах;
 • сніданки, обіди та вечері згідно програми;
 • вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 €);
 • медичне страхування;
 • екскурсія з екскурсоводом в Сараєво;
 • екскурсія з екскурсоводом в Будапешті;
У ВАРТІСТЬ не ВХОДИТЬ:
 • консульський збір для отримання візи (35 €);
 • переїзд у консульство на процедуру збору біометричних даних (здача відбитків пальців);
 • вхідний квиток до термальних купалень Ілідже;
 • вартість семінару для медичних працівників (тільки для бажаючих);
 • проїзд у громадському транспорті;
 • харчування, не передбачене готелями;
 • приватні витрати;
Рекомендуємо взяти з собою: 
 • невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);
 • Біблію;
 • Вервицю;
 • парасолю/дощовик;
 • ліхтарик;
 • каримат (туристичний килимок);
 • купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця;
 • зручне взуття для підйому на гори об’явлень (кросівки, трекінгові сандалі);
 • для уникнення незручностей та економії коштів при оплаті товарів в країнах подорожі рекомендуємо мати з собою валюту тих країн через які ми проїжджатимемо або в яких перебуватимемо. Також рекомендуємо брати з собою в подорожі платіжні картки.

*Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.