•  
 •  

СДМ-Краків 29.07-02.08.2016

                                                                            СДМ – Краків 2016
sdm_ukr_logoСвітовий день молоді з Папою Франциском 
 (з 29 липня по 02 серпня 2016 р. Б. )
Тернопіль  Львів – Краків (2 дні) – Вадовіце – Кальварія Зебжидовська – Закопане –  Львів – Тернопіль

Вартість 95 € + 40 € (пакет паломника)!

Темою XXXI Світових Днів Молоді Краків 2016 є слова: 
«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт 5,7). 

Увага! Від 10% до 15% від вартості скеровується на благочинність та євангелізацію.

Святіший Отець Франциск вибрав п’яте з восьми блаженств, проголошених Ісусом в Його Проповіді на березі Галилейського озера, щоб підкреслити  значення Блаженств, які є осердям навчання Ісуса Христа. У своїй першій Проповіді Ісус залишає вісім настанов, які наближають нас до Царства Небесного.
Усі Світові Дні Молоді, згідно задуму їх ініціатора і покровителя св. Івана Павла ІІ, базуються на одній біблійній думці, котра часто звертається до духовності міста-господаря СДМ. Головна тема є близька молодим людям не тільки в рамках приготувань, її зміст будуть поглиблювати також під час самого дійства: в часі катехиз із єпископами, а також слухаючи промов і проповідей Святішого Отця під час Центральних Подій.

ПРОГРАМА:

1 день, 29 липня 2016 р. Б., (п’ятниця). Виїзд з Тернополя о 21.30; зі Львова в 23.59. Переїзд до Кракова.

papiez
2 день, 30 липня 2016 р. Б., (субота). Прибуття до Кракова.
Програма СДМУчасть у Світових Днях Молоді.
До програми Світових Днів Молоді входять центральні дні зустрічей із Святішим Отцем, котрі називаються Центральними Подіями, а також супровідні заходи духовного і культурного характеру, такі як: літургії, катехизації, зустрічі з відомими релігійними спільнотами та рухами, котрі діють у всьому світі, або ж концерти і вистави.

Найбільш особистим моментом Центральних Подій є чування зі Святішим Отцем. Це винятково інтенсивний час молитви і зустрічі з Христом, клімат якої є наповнений відкупленням, а також радістю. Така атмосфера підкреслює молодіжний характер СДМ.  Учасники зустрічі в Кракові разом зі Святішим Отцем будуть молитися перед Святими Дарами суботнього вечора 30 липня 2016 року.

  3 день, 31 липня 2016 р. Б., (неділя). Участь у Світових днях Молоді.

Цього дня настане час останніх заходів, а саме Служби Божої на завершення СДМ, котра буде очолена Святішим Отцем. Це – урочистий підсумок СДМ – кульмінаційний момент усіх зустрічей. Під час цієї Євхаристії Папа «посилає молодь до всього світу». В самому кінці, під час молитви «Ангел Господній», Святіший Отець традиційно оголошує місце і дату наступних СДМ.

Переїзд в Вадовіце.

WADOWICE_JANA_PAWLA_II_JK_09Центральна плаща м.Вадовіце

Вадовіце – місце народження папи Івана Павла ІІ. Головне місце у Вадовицах – це перш за все будинок, в якому знаходилося помешкання родини Войтилів, і де до 18 років жив найзнаменитіший син цього міста, Кароль Войтила. Сам будинок відкупив декілька місяців тому за один мільйон доларів польський бізнесмен та подарував його римо-католицькій церкві.

Поруч є костел, у якому молодий Кароль служив під час літургії, куди часто забігав молодим хлопцем помолитися Богу. Недалеко від святині – ринок і кафе, в якому пізніший папа смакував місцеві тістечка “кремувкі”. Саме ці місця, згадував Іван Павло ІІ із замріяним обличчям під час своїх останніх відвідин рідних Вадовіц у 1999 року.

img_1655Пам’ятник Івану Павлу ІІ. Вадовіце

Сотні людей відвідує щодня музей, що знаходиться у будинку, в якому народився і виховувався Кароль Войтила, який пізніше став папою. Жителі невеличкого містечка в регіоні Малопольща, що біля Кракова, cвідомі того, що ніхто не знав би про існування Вадовіц, якби тут не народився майбутній папа. Про те, яким близьким було це місто Іванові Павлові ІІ, не забув і його наступник на святому престолі, папа – Бенедикт XVI, який відвідав Вадовіце під час візиту до Польщі. Вадовіце – це своєрідний символ релігійного відродження поляків, який тепер стає місцем паломництва християн із усього світу.

Вільний час.
Переїзд в готель. Ночівля.
4 день, 1 серпня 2016 р. Б., (понеділок). Сніданок. Переїзд в Закопане до Високих Татр.

ulica_krupowki_zakopaneСувенірний ринок. Закопане

Закопане – місто, атмосфера якого нагадує село-ідилію. Тут і гуральський фольклор, і жвавий рух великого міста на Крупувках, і чарівні пейзажі. 
Закопане, занурене влітку в натуральну зелень, а взимку – у снігові замети, лежить біля підніжжя Татрів. Місто-легенда, курорт із своєрідною аурою, інтригує своєю гірською індивідуальністю і приваблює. Це столиця Підгалля та найвища місцевість з альпійським характером. 
Протягом року сюди приїздять артисти, політики, відомі діячі різних галузей, а також тисячі туристів. Приїздять за здоров’ям, чудовими краєвидами, спортивним адреналіном та комфортною тишею. Взимку Закопане – мекка для лижників. Весною сюди тягнуться романтики. Влітку тут привілля для тих, хто хоче бути ближче до сонячного неба. Восени тут збираються філософи, ті, хто шукають себе. Татри – найгарніші гори світу, які притягують, мов магніт. 
Прогулянка містом.
Підйом до Морського ока.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Морське око”

Морське око – найбільше та найвідоміше озеро у Татрах. Розташоване в польській частині Татр, у долині Риб’ячого Потоку, на висоті 1395 м. Морське Око було визнане журналістами The Wall Street Journal одним з п’яти найкрасивіших озер у світі 
У 1997 році Морське Око відвідав Іоанн Павло II. Фоторепортаж з цієї події можна зустріти піднімаючись у цю чарівну сторону Татранських гір. 
Відстань між Закопаним та Морським Оком становить близько 25 км, тому для того, щоб потрапити до пам’ятки необхідно спочатку доїхати громадським транспортом до села Паленіца Бялчанська, а звідти пішки йти близько 2,5 годин вздовж туристичного маршруту. Ці зусилля вартують мальовничих краєвидів Морського Ока. Краса й враження незабутні! Тому й не дивно, що в сезон до озера на вихідних піднімаються в середньому до 10 тисяч туристів. 

Повернення з Татр. Вільний час для вечері. Виїзд до України.

5 день, 2 серпня 2016 р. Б., (вівторок). Ранкове повернення в Україну.

Вартість 95 € + 40 € (пакет паломника)!

ПАКЕТ ПАЛОМНИКА C включає: транспорт, страхування, рюкзак паломника.


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • переїзд комфортабельним автобусом євро класу по всьому маршруту;
 • супровід священика і керівника групи;
 • проживання в готелі 1 ніч (розміщення 6-10 чоловік в кімнаті);
 • харчування в готелі( 1 обід-вечеря та 1 сніданок);
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • послуги візового центру Польщі;
 • доїзд для здачі біометричних даних;
 • харчування, не передбачене готелями;
 • проїзд в громадському транспорті в Закопаному;
 • вхідні квитки в музей, природній заповідник Морське Око (близько 5 зл.);
 • приватні витрати;
Рекомендуємо взяти з собою:
 • Вервицю;
 • парасолю/дощовик;
 • ліхтарик;
 • каримат (туристичний килимок), спальний мішок;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця;
 • зручне взуття для походу в Татри;
 • для уникнення незручностей та економії коштів при оплаті товарів в країнах подорожі рекомендуємо мати з собою валюту тих країн через які ми проїжджатимемо або в яких перебуватимемо. Також рекомендуємо брати з собою в подорожі платіжні картки.
* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.