•  
  •  

Меджугор’є + 2 дні на морі 21-28.06.2016

Слайдер Меджугор'є

Паломництво до Меджугор`є на 35-ту річницю об’явлень Богородиці 
+ 2 дні на Адріатичному морі!

 (з 21 по 28 червня 2016 р. Б. )

АКЦІЙНА ЦІНА* – 135 € 

Увага! Від 10% до 15% від вартості скеровується на благочинність та євангелізацію.

Тернопіль – Львів – Стрий (забезпечуємо доїзд з Івано-Франківська) – Мукачево –  Спліт (Хорватія) (1 день) – Меджугор’є (4 дні, 4 ночі) – Цриквениця (Хорватія, 1 день)  Мукачево – Стрий (забезпечуємо доїзд в Івано-Франківськ) – Львів – Тернопіль

Medjugorje_UPLOADГора явлінь – Подбордо
ПРОГРАМА:
1 день, 21 червня 2016 р. Б., (вівторок). Виїзд з Тернополя в 06.00 (від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиціі), зі Львова в 09.00 (від Ашану), зі Стрия в 10.00 (заправка ОККО біля кільця), з Мукачева в 13.30 (заправка ОККО на вул. Об’їзній). Проходження україно-угорського кордону. Переїзд до міста Спліт (Хорватія).

split-20

Спліт
2 день, 22 червня 2016 р. Б., (середа).
 Прибуття в одне з найкрасивіших міст Хорватії – Спліт. Відпочинок на морі / прогулянка містом.
Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.
Назва міста походить від латинського слова «Palatium» – палац, оскільки він виник на місці побудованого в 295 році розкішного палацу римського імператора Діоклетіана, оточеного в ті часи могутніми стінами. Поступово палац, внесений ЮНЕСКО в книгу світових скарбниць світової культурної спадщини, перетворився на місто-фортецю, яке сьогодні є головною визначною пам’яткою Спліта. Унікальна архітектура міста, що поєднує в собі декілька стилів, зробила його привабливим і неповторним.
Та Спліт – це не тільки історія та архітектура, це ще й популярний курорт з сучасними готелями і живописними лагунами, саме звідси можна дістатися до дивовижних Далматських островів Брач і Хвар та відвідати три національні парки – Крк, Плітвітцкі озера і Корнаті.
Особливої уваги заслуговують місцеві мешканці: тут найкрасивіші жінки у Хорватії – дві з них стали володарками титулу «Міс Світу», а також надзвичайно рослі чоловіки, деякі з яких грають в іменитих баскетбольних командах.
Переїзд до Меджугор’є. Поселення в готель/пансіон. Ночівля в готелі.
Snímek 104Церква Св.Якова, Меджугор’є
3 день, 23 червня 2015 р. Б., (четвер). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. Вільний час.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
foto 417Кріжевац
4 день, 24 червня 2016 р. Б., (п’ятниця). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок (піст на хлібі і воді).  Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід (піст на хлібі і воді). Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
videntesdeMedjugorjeВізіонери на початку об’явлень Діви Марії (1981 р.)
5 день, 25 червня 2015 р. Б., (субота). СВЯТКУВАННЯ РІЧНИЦІ ОБ’ЯВЛЕНЬ БОГОРОДИЦІ. Об’явлення Богородиці візіонерці Марії Павловіч на горі Подбрдо. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 – Привітанні візіонерів.
18.00 – Святкова вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
03072008(004)Фігура Воскреслого Хреста
6 день, 26 червня 2015 р. Б., (неділя). Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Обід. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)
19:00 – Свята Меса
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.

21.00 – Спільна молитва біля мироточивого хреста
22.00 – Спільна вечеря в одному з місцевих кафе (за бажанням) / час на приватну молитву
23:59 – Переїзд до Хорватії в курортне місто Цриквениця.
crikvenica_imidz_male_11Цриквениця
7 день, 27 червня 2015 р. Б., (понеділок). Ранкове прибуття в місто Цриквениця. Відпочинок на морі / прогулянка містом.

Цриквениця (Crikvenica)один з найстаріших курортів хорватського узбережжя.
Курорт Цриквениця розміщений на заході затоки Кварнер. Цриквениця знаменита своїми піщаними пляжами, мягким середземноморським кліматом, багатством зелені, а також карнавалом в Цриквениці і туристичною інфраструктурою, яка активно розвивається вже більше 100 років.
Цриквениця – невелике курортне містечко витягнуте вздовж Адріатичного моря в підніжжі гір. На пішохідній набережній в місті розміщені затишні кафе, магазинчики, ресторани та крамнички. Для дітей відразу на набережній розташовані площадки, качелі, батути, гірки. 
Цриквениця – відома в Європі як одне з найбільш сонячних міст Європи. Назва міста Цриквениця пішла від назви монастиря, побудованого в далекому 1412 році. Не далеко від приміщення монастиря знаходиться церква Святої Марії.
До основних історичних пам’яток Цриквениці також відносять руїни середньовічного міста Котор з добре збереженими руїнами будинків та церкви.
Музей міста Цриквениця розповідає про історію регіону Кварнер і Цриквениця.
Для відпочиваючих з дітьми в місті працює Акваріум у якому представлено 150 видів риб та інших мешканців моря.
З Цриквениці часто організовують екскурсії на острів Крк.

19:00 – Збір групи. Переїзд до України.

8 день, 28 червня 2016 р. Б., (вівторок). Повернення на Україну.

АКЦІЙНА ЦІНА* – 135 €  * – при цьому інші знижки не будуть нараховуватись. 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

§  переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

§  супровід священика і керівника групи;

§  проживання в готелях/пансіонах;

§  сніданки, обіди та вечері згідно програми;
§  вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 €);

§  медичне страхування;

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

§  консульський збір для отримання візи (35 €);

§ переїзд у консульство на процедуру збору біометричних даних (здача відбитків пальців);

§  харчування, не передбачене готелями;

§  приватні витрати;

 

Рекомендуємо взяти з собою

Ø невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);

Ø Біблію;

Ø Вервицю;

Ø парасолю/дощовик;

Ø ліхтарик;

Ø каримат (туристичний килимок);

Ø купальник/плавки;

Ø панаму чи капелюх для захисту від сонця;
Øзручне взуття для підйому на гори об’явлень (кросівки, трекінгові сандалі);
Øдля уникнення незручностей та економії коштів при оплаті товарів в країнах подорожі рекомендуємо мати з собою валюту тих країн через які ми проїжджатимемо або в яких перебуватимемо. Також рекомендуємо брати з собою в подорожі платіжні картки.

*Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.