•  
  •  

Борислав, Трускавець, SPA-центр “Женева” 16.04.2016

Мальовничі гори, джерела мінеральних вод, всесвітньо відомі  дерев’яні храми, церква з 2500 мощей святих, 11 басейнів та 18 саун і бань чекають на Вас під час мандрівки.


Запрошуємо усіх бажаючих до святих місць Львівщини, відпочити душею та тілом.h6M_oe_usbw
    План мандрівки:  виїзд о  08:00  Львів   (церква Володимира і Ольги, вул.Симоненка, 5 а ) – Дрогобич (екскурсія   церквами   та  центральною  частиною міста)  –  Борислав ( молитви  на  оздоровлення  та благословення мощами) – Трускавець (прогулянка   центральною  частиною  міста,  дегустація  вод та  SPA) –Львів ( повернення о 21:30 ).

День  проведення :   16 квітня  2016 року.

Реєстрація при оплаті  195 грн. до  01 квітня 2016 року.

Контактний телефон :   (097) 239 44 32,    (093) 108 24 05    Оксана 

 

  ДРОГОБИЧ Одне з найгарніших міст Західної України, столиця солеваріння, батьківщина Юрія Котермака-Дрогобича і Бруно Шульца. Дрогобич має свій неповторний лик  і шарм та заманює великою кількістю архітектурних пам’яток.      Найвизначнішою пам’яткою Дрогобича є дерев’яна бойківська церква святого Юра (XV ст., 1657р.), яка занесена в список ЮНЕСКО. Обов’язково слід відвідати ансамбль площі Ринок з ратушею та дві найстаріші споруди міста: готичний костел святого Бартоломея (1392р.) і дзвіниця (ХІІІ ст.), яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі.В місті також знаходиться один з найстаріших заводів Європи, який працює і до цього часу – Дрогобицький солеварний завод (ХІІІ-ХХІ ст.). Слід також оглянути найбільшу в Галичині хоральну синагогу (1842р.), житниці (1778р.), шпихлір (1772р.), церкву Воздвиження Чесного Хреста (XVI ст.), історико-краєзнавчий музей “Дрогобиччина”.
 
c2ade479133820b9515cd7c7848f389d
  БОРИСЛАВ– колишня нафтова столиця  Галичини, яку описував в своїх творах І.Франко, приваблює до себе тисячі паломників у церкву св. Анни (1902р.). Саме тут зберігаються понад дві тисячі мощів різних святих,звезених з цілого світу, і допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах.
ТРУСКАВЕЦЬ – місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, розташований у живописній      передкарпатській долині. Містечко всесвітньовідоме своєю лікувальною мінеральною водою “Нафтуся”, яку можна дегустувати в центральному бюветі мінеральних вод. В гостей міста викликають захоплення чудові дерев’яні вілли, побудовані drohobych_2в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.).
   SPA-ЦЕНТР ЖЕНЕВА       -один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому      можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення. В цьому Вам допоможуть:- 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, …);- 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова, інфрачервона та дитяча сауни …).
  У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
     У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти та харчування:
– Церква св. Юра у м. Дрогобич: загальний, студенти, пенсійний – 20 грн., школярі – 10 грн;
– SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 80 грн./особа, діти до 16р. – 60 грн./особа.
Харчування за бажанням: обід відбувається у закладах громадського харчування м. Дрогобич або м.Борислав.

завантаження

Бажаємо чудового відпочинку для Вас та ваших друзів!  

Спільнота “Благословення”