•  
  •  
  • Home
  • /Місійна команда «Нова культура»

Місійна команда «Нова культура»

DM3A8355

У рамках спільноти Віднови у Святому Дусі «Благословення» УГКЦ діє місійна команда «Нова культура». Це молоді люди, які відвідують школи, технікуми та коледжі, проповідуючи Боже Слово та проводячи бесіди з школярами та студентами щодо негативних явищ серед молоді (куріння, вживання алкоголю, наркотиків; аборт і його наслідки тощо), особливе місце відведене темі здорових стосунків між хлопцем та дівчиною.

Звіт місійної команди НОВА КУЛЬТУРА 2015-2016

Основною метою місіонерів є поширення «Нової культури», яка несе добро, милосердя, прощення та жертовну любов до ближніх; а також – боротьба з численними негативними явищами в суспільстві, насамперед тими, що руйнують життя дітей та молоді, нищать сім’ї і майбутнє країни, а саме: алкоголізм, наркоманія, куріння, суїцид, бандитизм, азартні ігри, розпуста, аборти, ЛГБТ, насильство, розлучення…

За період з вересня 2015 року до серпня 2016 року наші місіонери:
➡ Провели 119 лекцій у Чернівцях, Івано-Франківську, Львові та Львівській області з вищезгаданими бесідами, – за цей час приблизно більше 10 000 підлітків почули Євангеліє і правду про гріх, багато з них захотіли змінити своє життя;
➡ Провели 9молодіжних таборів та вікендів, в яких взяли участь близько 1000 молодих людей, – і, як наслідок, велика кількість учасників відмовились від багатьох поганих звичок та гріхів;
➡ Активно допомагали в організації та провели 12 євангелізаційних курсів «РУАХ», які відвідало більше 1000 осіб, – через ці курси багато людей кардинально змінили  своє життя: звільнились від комплексів, страхів, відчули правдиву радість життя, до свідчили любов Бога, стали вільними від залежностей та почали дивитись на цей світ  по-іншому.

ЗВІТ МІСІЙНОЇ КОМАНДИ

“НОВА КУЛЬТУРА” 2014-2015


ЗВІТ МІСІЙНОЇ КОМАНДИ

“НОВА КУЛЬТУРА” 2015-2016


 НАША КОМАНДА

DM3A8174DM3A8236


Бажаєте допомогти?
Перевести кошти на благодійний фонд «СЛОВО ЖИТТЯ»:
Ïå÷àòü
Отримувач: Благодійний фонд «Слово життя»
Код ЄДРПОУ: 38583260
№ рахунку: 2600601457021
Банк: ЦФ ПАТ «Кредобанк»
МФО банку: 325365
Призначення платежу: доброчинна пожертва на статутну діяльність
Виконавчий директор
Костюшко Любомир Зіновійович
тел. 097-339-88-63
093-112-60-47
e-mail: slovozhyttya.lviv@gmail.com
79070, м. Львів, вул. Гната Хоткевича, 16а/179
Якщо Ви не маєте можливості допомогти нам фінансово, то можете це зробити в інший спосіб, наприклад:
➡ знайти людей, які могли б допомагати фінансово;
➡ домовитися для нас за євангелізацію в школах, коледжах, технікумах, університетах, гуртожитках;
➡ знайти людей, що могли б пожертвувати автомобіль для місій;
➡ пожертвувати придатною апаратурою, яку можна використати в нашій діяльності;
➡ будь-який інший варіант Вашої допомоги для нас.
3. Долучитись до Гедеонового війська (потрібно заповнити анкету, яка знаходиться у крамничці “Назарет” біля церкви Свв. Володимира і Ольги, вул. В. Симоненка, 5а).
Gedeonove viisko logo
Що таке Гедеонове військо?
“Гедеонове військо” — християнська місія спільноти Віднови у Святому Дусі “Благословення” УГКЦ. Метою місії є поширення “Нової Культури” через проповідь Євангелія; боротьба з численними негативними явищами в суспільстві, особливо тими, які руйнують життя дітей та молоді, нищать сім’ї і майбутнє країни: алкоголізм, наркоманія, куріння, суїцид, бандитизм, азартні ігри, розпуста, аборти, ЛГБТ, насильство, розлучення.
Назва місії походить від старозавітньої історії (книга Суддів 6,7) про Гедеона і його 300 відважних вояків, які, залишаючись послушними Богові, змогли перемогти багатотисячну озброєну армію поган з допомогою лише горщиків, смолоскипів та сурем.
zkjKFkQhSws копия
Наші контакти:
vkТелефон: 063-260-47-70; 097-348-45-13
E-mail: bgmissioners@gmail.com