•  
  •  
  • Home
  • /Усі
  • /Lviv Family Day – Сімейний Фестиваль – 3 червня
Lviv Family Day – Сімейний Фестиваль  – 3 червня

Lviv Family Day – Сімейний Фестиваль – 3 червня

32585704_2166228380278287_4460921907444711424_o

У неділю, 3 червня, з 12:00 по 22:00 відбудеться  сімейний фестиваль Lviv Family Day на Площі святого Юра, біля пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому.

   Метою фестивалю є привернення уваги суспільства та влади до проблематики сімейного питання, адже  важливою передумовою збереження та розвитку нашої країни є захист та підтримка інституту сім’ї.

 

 Фестиваль розпочнеться з всеміської ходи в підтримку інституту сім’ї та на захист  збереження сімейних цінностей о 12:00 на площі Ринок (біля входу до Львівської міської ради) і пройде центральними вулицями міста до Площі святого Юра, де з 13.00 відбуватиметься розважальна програма фестивалю, яка завершиться святковим концертом.

 Відкриття фестивалю розпочнеться з привітального слова владики Ігоря Возьняка, Архиєпископа і Митрополита Львівського Української Греко-Католицької Церкви, міського голови Львова  Андрія Садового та голови Львівської ОДА Олега Синютки.


  У програмі святкового концерту: виступи танцювальних і театральних колективів, хорів, музичних ансамблів та багато іншого.

   Зіркові гості: ЛесикСамгурт «Мері», відомий скрипаль Олександр Божик, рок гурти «Navigator», «Хочу ЩЕ!», а також «VSE PRO», «ArtiPop Orchestra», о. Олексій Саранчук (отець з гітарою) та інші.
Концертна програма триватиме до 22:00.

 

Протягом дня буде на фестивалі діятимуть наступні локації:

  Просвітницька зона. Навчання проводитимуть досвідчені лектори на тему сім’ї: Дмитро Романко (священник УГКЦ, сімейний консультант, експерт з романтичних стосунків); Лосєви Володимир і Олена (тренери-викладачі програми, спрямованої на формування характеру дітей старшого шкільного віку); Олег Следь (психолог, психотерапевт, тренер, фахівець Інституту сімейного порадництва та консультування) та інші.

  Дитяча зона. Працюватиме команда аніматорів Розважального Центру «Ігроленду», Дитяча лабораторія “Юні дослідники”, клоуни, досвідчені аніматори, а також діятимуть великі надувні атракціони. У програмі: ігри, банси, естафети, шоу мильних бульбашок, та майстер-класи.

  Спортивна зона. Відбуватимуться змагання з армрестлінгу, підтягування, підіймання гирі; конкурс «Супер ТАТО» (хто швидше перетягне автомобіль); майстер класи з боксу та інших видів спорту і багато іншого.

  Відпочинкова зона. Це затишно облаштоване місце посеред скверу, де можна буде приємно посидіти, поспілкуватись та перекусити.

  Також протягом фестивалю розігруватимуться цінні подарунки та лоти, зокрема: вишиванки, ювелірні прикраси, спортивні товари, вечеря для сім’ї в ресторані, путівка на море в табір, різноманітні абонементи та квитки і багато іншого.


   !!Слідкуйте за усіма новинами у Фейсбуку Lviv Family Day – Сімейний Фестиваль та робіть репости на свої сторінки!! 

Проведіть цей день з сім’єю і для сім’ї на

LVIV FAMILY DAY 2018!