•  
  •  
  • Home
  • /Новини
  • /Благодійний ярмарок «Нова культура» 2015
Благодійний ярмарок «Нова культура» 2015

Благодійний ярмарок «Нова культура» 2015

IMG_6978Місіонери спільноти «Благословення» вже давненько запалені бажанням створити неповторне спільнотне та парафіяльне свято, яке б змогло об’єднати якомога більше людей навколо ідеї прославити Бога, радіти та робити добро ближньому.

Отож, 10 травня 2015 р. Б. відбувся другий благодійний ярмарок «Нова Культура». Весна, навкруги усе ніби заново народжується, а ми вітаємо ту, котра народжує, кожну маму… Дата проведення цьогорічного ярмарку була вибрана невипадково – це свято було неодмінно присвячено усім мамам, а після Літургій наші волонтери подарували близько тисячі квіточок ручної роботи матусям.


   На весняному ярмарку гостей знову чекали вже відомі розваги – небачене різноманіття найсмачнішої випічки, безліч захопливих лотерей, благодійний розпродаж речей на будь-який смак, фестиваль послуг та майстер-класи рукоділля. Спеціально для найактивніших на святі діяв спортивний майданчик, де всі мали змогу проявити себе на повну у змаганнях та виграти цінні призи. А для непосидючих малюків наші аніматори підготували багато захоплюючих та рухливих ігор.
   Радісну та натхненну атмосферу на ярмарку створювали численні музичні виконавці, танцювальні та театральні групи. Молодь спільноти, що займається театральним та танцювальним служінням, представила чудові євангелізаційні виступи, котрі не залишали байдужими жодного, навіть тих, хто просто проходив повз…

Для гурту Zion цей ярмарок став особливим, адже це був їхній перший великий виступ на сцені!!! Zion потішив нас якісними авторськими піснями, що прославляють Бога. Також ввечері всі могли насолодитися виступами Софії Федини, Sarat Kiso (Тарас Осадца), музичного колективу «Гетсиманія», гурту Alive і реперів [ВСЕ ПРО…] та Славка Святинчука.
IMG_6817_

Отож, з допомогою всіх небайдужих, на другому благодійному ярмарку «Нова Культура» було зібрано 25105 грн., витрати на організацію ярмарку склали 7915 грн., 17190 грн. були рівномірно розподілені для підтримки воїнів АТО, створення молодіжного відпочинкового центру при храмі свв. Володимира і Ольги, підтримки діяльності місійної команди «Нова Культура».
Загалом ярмарок відвідало понад тисяча людей. І ми стали на крок ближче до мети створити нову культуру у суспільстві, але надіємось, не лише завдяки благодійним пожертвам, але й під час спільно проведеного часу, як зразок справжнього християнського святкування.

 А на завершення ярмарку нас чекав весняний дощик, когось би міг засмутити такий кінець… але мудре прислів’я каже «дощ падає, а діти ростуть…», а що може бути кращого для наших матусь ;)

Автор статті: Катерина Свідрик
Фото: Юля Фамуляк