•  
 •  
Оголошення 18.01.16

Оголошення 18.01.16

 1. Просимо Вас відгукнутися на потребу парафії свв. Володимира і Ольги та допомогти охопити колядою будинки, що знаходяться на її теренах. Це чудова нагода прославити Бога, звіщаючи Його народження, євангелізувати (роздаючи запрошення на Школу Марії) і послужити парафії.
  Для цього потрібно:
  а) Зібратися декільком особам (це може бути групка), які можуть колядувати (вірю, що це можуть всі) і визначити час після 18.00 (думаю, потрібно біля 2 год).
  б) Підійти до паламаря (капличка біля храму) і сказати, що ви хочете йти колядувати на храм, а також попросити, щоб він Вам пояснив, що й до чого.
  в) Взяти в «Назареті» (або в Любчика) запрошення на Школу Марії.
  г) Відвідати будинок, який скаже паламар, колядуючи на кожному поверсі, приймаючи пожертвування на Церкву, роздаючи запрошення на Школу і приймаючи Боже благословення.
 2. Запрошуємо Вас взяти участь у євангелізації по домівках. Особи, які відгукнуться на це запрошення, ходитимуть з о.Богданок (під час того, як він освячуватиме помешкання йорданською водою ) і по двоє залишатимуться в квартирах для спільної молитви і євангелізації господарів. Ті, які хочуть взяти участь у цьому заході, повинні прийти у вівторок (19 січня 2016 року о 19.30) в актовий зал цокольного приміщення храму свв. Володимира і Ольги, щоб пройти відповідні навчання, отримати роздатковий матеріал і узгодити «розклад» євангелізації.
 3. Нагадуємо, що цієї неділі (24 січня 2016 року) о 17.00 буде формаційна зустріч вечерника в УКУ.
 4. Друга зустріч Школи лідерів і підприємців ім. А.Шептицького відбудеться 30 січня 2016 року о 18.00 в актовому залі цокольного приміщення храму свв. Володимира і Ольги. Запрошуються лише служителі спільноти.